niedziela, 1 maja 2011

Na tropie faszyzmu!I to gdzie. W Biedronce! Pewnie jesteście równie szokowani co ja. Szok jest tym większy, że ostatnio autorytety moralne i medialne ogłosiły, że Biedronka jest godna zaufania. Co więcej sami tam kupują. Jak wiemy ostatni czasy "Salon" jest styrany walką z nacjonalizmem, faszyzmem, kaczyzmem i stalinizmem, ups chociaż z tym ostatnim nie.

Jak dobrze wiemy, według wykładni Gazety Wyborczej każdy przejaw patriotyzmu uznawany jest za nacjonalizm a w cięższych przypadkach jako faszyzm. Samo określenie "prawdziwy Polak" według cieci z Wyborczej to szowinizm.

Ale pewnie spytacie co ma z tym wspólnego z Biedronką? Otóż odwiedziłem ostatnio Biedronkę(kryzys dotyka coraz więcej osób) i spotkałem oto takie obrazki.
Żeby nie zauważyć takiego słonia w menażerii to już szczyt. PRAWDZIWE POLSKIE PIWO taki napis widnieje u góry puszki. Toż to szowinizm czy inna ksenofobia. Ja rozumiem jakby europejskie, ale polskie?

Ale to nie odosobniony przypadek. W wyniku dziennikarskiego śledztwa dotarliśmy do wypowiedzi Tomasza Suchańskiego, dyrektor generalny sieci sklepów Biedronka - Blisko 95 proc. produktów spożywczych sprzedawanych w Biedronce pochodzi od polskich producentów. To bardzo istotny element naszej strategii wspierania rozwoju producentów żywności.

Ja myślę, że Kaczyński specjalnie podpuścił buractwo, bo zauważył, że ono robi wszystko na przekór jemu.
Drogą dedukcji doszliśmy do wniosku, że Biedronka może wspierać finansowo rozwój Kaczyzmu. Dzięki Kaczyńskiemu Biedronka ma reklamę a co za tym idzie klientów. Kto wie może niedługo z głośników sklepowych będą rozchodziły się antyrządowe hasła?

2 komentarze:

  1. Chyba się przewróciłeś na głowę z Twoim rozumowaniem... Na puszkach i butelkach Piwa Leżajsk taki napis jest od dawna

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja wiem, że był od dawna. Chyba ktoś tu sarkazmu nie zrozumiał.

    OdpowiedzUsuń