niedziela, 28 sierpnia 2011

Klowny w polityce.Z obserwacji naszej sceny politycznej jasno wynika, że pewne zjawiska i proporcje są względnie stałe.

Przykładem jest choćby styl sprawowania władzy. Polityką interesuję się już od ok. 10 lat(gdy premierem został Leszek Miller) i jasno z moich obserwacji wynikało, że SLD to partia konserwatywna, której sprawy pederastów nie interesują.
Dziś jest tak samo, bo gdy przyszło do układania list wyborczych SLD na sodomitów się wypięło, ale oczywiście w przenośni;)
Platforma, która szła do władzy z postulatami podobnymi do korwinistycznego pustosłowia, też jakoś liberalna nie była.

Ale zostawmy styl rządzenia. Zajmijmy się może samą działalnością posłów i ich oceną przez media. W polskiej polityce musi istnieć też ktoś z kogo media i co za tym idzie lemingi się śmieją i ktoś kto w ich mniemaniu jest poważny mądry a co za tym idzie jego wyborcy też.
Początkowo śmiano się z Leppera. Później doszedł do tego grona również Giertych, a gdy tych już zabrakło, tego wątpliwego zaszczytu dostąpili pisowcy z Kaczyńskim na czele.

Ciekawym niezmiennym punktem naszej sceny politycznej są opluwacze i idioci z platformy. Z tego co zauważyłem optymalnie powinno być ich dwóch, więc po odejściu Janusza P. Stefan Niesiołowski został sam. Jasno widać, że ten wakat chce objąć minister spraw zagranicznych, czyli nasz drogi Radziu. Jego aspiracje do tego stanowiska widać chociażby po jego "błyskotliwych" wpisach na twiterze np.

"Kościół ma zasługi dla Polski ale Ojciec Dyrektor przekracza granice. Zakony podlegają bezpośrednio Rzymowi. Państwo polskie zareaguje"

Śmiać się czy płakać, nie wiadomo. Śmieszna była natomiast reakcja Radosława w tej sprawie. Wystosowanie noty dyplomatycznej do Rzymu było ośmieszeniem Państwa Polskiego, czyli tym co zawsze przypisuje się "pisowcą" ale cóż podwójne standardy to w III RP codzienność.

Albo to: Panie Asad, zrezygnuj Pan, albo zobaczymy się w Hadze.

To już oceńcie Państwo sami.

Jak widać w nowej kadencji Radek powinien objąć wakat, bo referencje ma dobre.

0 komentarze:

Prześlij komentarz