niedziela, 11 listopada 2012

Marsz Niepodległości 2012

Niestety na Marszu nie byłem. Bardzo chciałem być, ale gdzieś w środku tygodnia dowiedziałem się, że na Marsz niestety nie dotrę.
Z racji tego faktu szukałem jakieś rzetelnej relacji z święta niepodległości. Telewizora nawet nie włączałem, bo szkoda nerwów. Dość dobry materiał nakręciła Tv Trwam i Gazeta Polska.
 Widać, że manifestacja patriotyzmu jest bardzo nie w ząb władzy. Jak nasłanie lewaków blokujących manifestację nie pomaga to trzeba wysyłać tajniaków hodujących zadymę. A tłumaczenie, że policja wkroczył, bo ktoś rzucał petardami jest tłumaczeniem kuriozalnym. Praktycznie na każdej tego typu demonstracji są petardy i nigdy policja się o to nie przypierdala tak gwałtownie. Pewnie nie mieli lepszego pretekstu.
Inna spraw że gdyby tv Trwam była ogólnie dostępna np. na multipleksie to ludzie mogliby sobie zacząć uświadamiać, że to co podają tvny itp. to nie koniecznie musi być prawda.
Ciekaw jestem na ile "zdecydowanie" policji było podyktowane wkurwem Bronka, że nikt nie chciał z nim iść mimo, że były czołgi, lasery i inne bajery.


Winnicki masakruje Celińskiego i pomagającego mu redaktora.


 Mała galeria zdjęć głównie tajniaków-prowokatorów.
2 komentarze:

 1. Plan władzy został wykonany w 100%. Zaprzyjaźnione media pokazały jak wspaniały i doskonały był marsz Prezydenta, który przecież nie obchodził święta odzyskania przez Polskę niepodległości, tylko święto niepodległej Europy (żelazna logika Tomasza Nałęcza). Marsz Niepodległości okazał się natomiast kolejnym atakiem nikczemnych faszystów na... no właśnie na co skoro to święto Europy a nie Polski?

  Czy w przyszłym roku, jeśli Bóg pozwoli, będziesz w Warszawie na Marszu Niepodległości?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nic się w tak zwanym międzyczasie niespodziewanego nie wydarzy to będę na pewno. A do planów Bronkowskiego marszu to tragedia by była jakby tam 10tys. luda przyszło. Wtedy można by załamywać ręce, ale nikt nie przyszedł(poza gapiami co to oglądały "bajery" i aktyw partyjny, nawet Romek i reszta buractwa musiała pomagać, jest nawet taki obrazek na necie "zjednoczona platforma obywatelska) więc okazuje się, że Naród nie ma jeszcze spranego mózgu do cna.

   Usuń