poniedziałek, 12 listopada 2012

Trochę filmów z Marszu

Druga część relacji. Kolejne materiały dodawane będą w tym wątku. Gdyby filmów było zbyt dużo wrzucę je na kanał teoriazycia.tv
Poprzednia część relacji tu: http://teoriazycia.blogspot.com/2012/11/marsz-niepodlegosci-2012.html
A w filmach znajdziemy:
Relację z pierwszej ręki Pospieszalskiego.
 Materiał Gazety Polskiej dokumentujący policyjnych prowokatorów
Marsz organizacji prolife
Zajścia z Marszu.
A tu jeszcze Marsz kręcony longiem. Mimo rozpędzenia wielu demonstrantów tłum wygląda imponująco.
A teraz takie pytanie czy kibola obchodziłoby to, że stoi przed nim poseł?
Czyżby w 2:20 policjant rzucił w tłum race?
I jeszcze mój ulubiony poseł w akcji

6 komentarzy:

 1. W programie "Bliżej pan Sokołowski nikogo nie chciał dopuścić do słowa, ponieważ tylko jego racja i argumenty były prawdziwe. Mieliśmy do czynienia z tym samym tłumaczeniem, co w zeszłym roku, z tą różnicą, że w zeszłym roku nie strzelano do dzieci i nie atakowano posłów.

  Swoją drogą to ciekawe, czy kibol, pseudokibic, chuligan i jak ich tam jeszcze nazywają, chociaż trochę by się przejął, gdyby dowiedział się, że człowiek, którego chce uderzyć, to poseł Górski z PiS? Nie wydaje mi się.

  Na portalu Nowy Ekran można było zobaczyć reportaż kanadyjskiej telewizji informacyjnej, w którym dziennikarze otwarcie stwierdzili, że to policyjna prowokacja, a sprawą mieli się zająć najważniejsi kanadyjscy politycy. Filmik został kilka, jeśli nie kilkanaście razy usunięty z serwisu youtube wraz z kilkoma kontami osób, które go tam zamieściły.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja oglądałem oczywiście i nie czepiałbym się faktu, że (niedo)rzecznik policji mówił najwięcej, bo to on w sumie był sam, ale powiem, że urocze było jego tłumaczenie odnośnie pałacza który to rok temu kopał przechodnia w głowę;)
   Dobre na końcu było jak niedorzecznik mówił, że jak na marsz nie zaprosi się chuliganów to nie będzie rozróby
   Marian Kowalski odparł:"to my was nie zapraszamy".

   Usuń
  2. Dzisiaj u Moniki Olejnik w TVN24 Janusz Palikot nazwał Romana Dmowskiego drugim Leninem, a marszałka Piłsudskiego prostakiem.

   Jest to dowodem na to, że każda granica skurwienia może zostać przekroczona.

   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Słowo prostak w ustach dystyngowanego Janusza brzmi aż niedorzecznie. Prawda jest taka, że palikot już całkowicie stracił zmysł polityczny. Dobrze przecież wiemy, że on sobie po prostu chce parę puntów na zamieszaniu wokół marszu ugrać, tylko on nie rozumie, że to o czym on za przeproszeniem pierdoli żadnego leminga nie interesuje.

   BTW. Nie wiesz przypadkiem czy "w sieci" będzie można nabyć normalnie w kiosku?

   Pozdrawiam

   Usuń
  4. Chciałem zapytać Cię o to samo ;] Udało mi się w kiosku nabyć "Na poważnie", więc tu chyba też nie powinno być problemu.

   Pozdrawiam

   Usuń
  5. z resztą zobaczy się w poniedziałek. chociaż jak patrzy się na nakład 150tys. to raczej problemu z dostępnością nie powinno być.

   Usuń