środa, 31 lipca 2013

Od gender jak od koli, w głowie się pierdoli

Kataryna napisała ciekawy tekst w najnowszym "Do Rzeczy". Zwróciła ona uwagę na absurdalne prawo, które forsuje ruch paliciota. Od gender mocno może się w głowie powalić.

Kataryna kwestionuje pomysł Grodzkiej, żeby płeć można było sobie wybierać od tak sobie. Na podstawie bardzo wątłych przesłanek, bo nie wynikających z posiadanych genitali czy kombinacji 23 pary chromosomów a od tak sobie, z głębokiego przeświadczenia osoby zainteresowanej.

Dalej blogerka proponuje, że jeśli można sobie od tak z dupy wybrać płeć to czemu nie wiek. Co tam jakieś metrykalne zapisy, przecie to dyskryminacja. Niech każdy sam sobie wybiera wiek. Na poparcie tak absurdalnego pomysłu ma Kataryna kilka argumentów, ale sobie doczytacie w gazecie. Ja mam jeszcze kilka.


Na wybory można chodzić będąc niepełnoletnim. Poparcie dla ruchu paliciota wzrosłoby wtedy niebagatelnie. Pewnie Mikke też dostałby się wtedy do sejmu.

Rozwiązanie kwestii pedofilii.
 http://www.youtube.com/watch?v=X0xyRzyqpqg

Taki przykładowy Wojtek miałby dużo większe pole do popisu. Najwyżej odpowiadałby za gwałt a nie już za pedofilie. To kolejny ukłon ze strony ruchu paliciota. Pamiętamy wcześniej: http://www.fronda.pl/a/palikot-inicjacja-seksualna-jest-w-13-tym-roku-zycia-to-jest-typowa-katolicka-obluda-ze-jest-niedozwolona-zmienmy-prawo,26994.html

W polskim prawie mamy też taki zapis, że gwałt jest wtedy jak współżycie się z osobą poniżej 14 lub 15 roku życia. No i jak taka chciałaby sobie walnąć legalnie aborcję to by sobie przesuwała wiek z 25 czy 30lat na 12 i wio!! Tylko co wtedy zrobić z gwałcicielem? A nic, sprawa Agaty pokazuje, że nie trzeba nic robić.

Warto też wspomnieć, że jakby tak pozbyć się uprzedzeń ze względu na wiek(datę urodzenia) to by tak można było urodziny codziennie wyprawiać i na emeryturę iść kiedy się chce. Chociaż emerytura powinna być dla każdego, w każdym wieku, bo co to za państwo które od obywatela cokolwiek wymaga, chyba że faszystowskie.

Pozostaje jeszcze zmiana nazwy tego świadczenia, bo się zbytnio z moherami kojarzy a co za tym idzie i z PiSem.

4 komentarze:

 1. Niedawno śmiali się z tego Gociek z Ziemkiewiczem w TV Republika (http://www.youtube.com/watch?v=S_PUyg14oO8).
  Powtarzając po redaktorach: jesteśmy świadkami zwycięstwa kultury nad naturą :)

  Osobiście poszedłbym jeszcze dalej, żeby nie tylko można było ustalać płeć, ale również gatunek, bo jeśli komuś zachce się być psem, drzewem, delfinem, komarem, wampirem czy czymś innym, to co wówczas? Przecież to dyskryminacja o znamionach faszyzmu :) Premier na pewno weźmie to pod uwagę :)

  Czy według partia człowieka biegającego ze swoją żelową podobizną jeszcze czymś nas zaskoczy?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale jak ja nie chciałbym być żadnym gatunkiem tylko np. odkurzaczem? Jednak postęp jednak musi być nieskończony, bo w miarę postępu więcej jest do unowocześnienia;)

   A co do wampirów to pewno one musiałyby mieć jakiegoś atesta na wypijanie krwi czy inne pozwolenie, tylko tak żeby z lewaków krwi nie wysysały, bo to nie od tego jest równość.

   PS. dzięki za linka

   pozdro

   Usuń
  2. Ach, widzisz :) Skoro według lewaków drzewa mają duszę, to niby czemu odkurzacze i inne sprzęty mają jej nie mieć :) całkiem o tym zapomniałem :) teraz powstaje kolejne pytanie: a co jeśli żelowa podobizna Palikota zostanie uznana obywatelem RP a Palikot będzie chciał mieć odkurzacz czy jakiś inny sprzęt za żonę? BA! Jeśli będzie chciał być w związku ze swoją żelową podobizną i odkurzaczem, co wówczas? Trzeba to jak najszybciej uregulować :)

   Pozdrawiam!

   Usuń
  3. duszę to chyba głównie żelazka mają;) Chyba będzie trzeba wprowadzić status osoborzeczy, żeby było można zawrzeć związek partnerski z termosem;)

   pozdro

   Usuń