czwartek, 6 listopada 2014

Wipler wygrał


Sprawa pobicia Przemysława Wiplera jest na tyle ewidentna, że nie trzeba się na ten temat rozwodzić. Zastanówmy się natomiast jak to wpłynie na jego przyszłą karierę w polityce.

Dziwne jest, że nagrania upubliczniane są dopiero teraz. Najprawdopodobniej chodzi o zdyskredytowanie posła przed zbliżającymi się wyborami. Dziwne to trochę podejście, bo po pierwsze pijaństwo prawie nikogo w Polsce nie gorszy. Kwachu nie złamał sobie kariery politycznej po występie w Charkowie podobnie jak żaden inny polski polityk w podobnych okolicznościach.
Inna sprawa to fakt, że Wipler mimo obecności na portalach rozrywkowych czy społecznościowych nie jest szeroko rozpoznawalny. Gdy rozmawiałem z ludźmi na temat Wiplera rok-półtora temu to mało kto w ogóle takiego kogoś kojarzył. Upublicznienie tego materiału to nic innego jak darmowa promocja dla Wiplera.
Może gdyby Przemek Wipler dalej siedział w PiSie to by mu to złamało karierę, bo raz prezes by zdegradował a nagonka w mediach była by silniejsza. Wiadomo człowiekowi z PiSu wolno mniej, jak nie przymierzając księdzu. O co chodzi wytłumaczyła nam ostatnio TW Stokrotka usprawiedliwiając pedofilski gwałt Polańskiego faktem, że Romek nie jest księdzem, więc może. Podobnie jest z posłami PiSu, którzy nawet zbyt głośno pierdnąć w swoim mieszaniu nie mogą, bo to obraza obyczaju.
Pamiętajmy też, że zaufanie do policji w narodzie jest niskie i generalnie ludzie są skłoni orzekać na rzecz strony przeciwnej niż policja.
A nawet gdyby to wszystko co piszę wyżej nie miało racji bytu to przecież Wipler należy do partii człowieka z muszką a jak wiemy tamtejszy elektorat na takie atrakcje tylko czeka. Jeśli Korwin mógł dać z liścia Boniemu to tym bardziej Wipler mógł spacerować po Warszawie na sporej bombie.
Skłonny jestem twierdzić, że wyborców KNP będzie przybywać a to z prostego względu, bo ludzie są coraz głupsi i trzeba ich przyciągać coraz tańszymi zagrywkami i efekciarstwem a tego w KNP nie brakuje. A dlaczego sądzę, że są coraz głupsi? A bo ich obserwuje, różne czelendże, kupowanie koszulek ze zdjęciem mikroskopowym wirusa Eboli i milionowe wyświetlenia durnych filmików na youtube o  tym świadczą.  

0 komentarze:

Prześlij komentarz