czwartek, 7 października 2010

8 komentarzy:

 1. Moim zdaniem najlepszy jest BE POWER. Niska cena, smak dobry, a działanie również nie najgorsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. ostatnio na lidera wyrasta Space Rocket, który ma taką samą cene jak ten z obozu biedronkau a smakuje jak tiger, polecam

  OdpowiedzUsuń
 3. Burn juiced (tropical) smakowo jest moim zdaniem bezkonkurencyjny. Uwielbiałam kiedyś SoBe Adrenaline rush (chociaż drogi prawie jak red bull, więc piłam go raczej "od święta"), ale teraz nigdzie go nie ma, i burna juiced traktuję jak namiastkę. Ze smakowych tigerów wyszedł ostatnio mojito, i jest obłędny. Ale mojito n-gine omijać szerokim łukiem!
  Z energy drinków light zdecydowanie lepiej n-gine niż tiger. N-gine light ma lepszy smak od tigera light, i lepszy zestaw witamin (jako jeden z nielicznych energy drinków zawiera wit. B2, więc jest praktyczniejszym "suplementem" w czasie odchudzania, prawdę mówiąc praktyczniejszym niż red bull sugarfree)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie mimo wszystko ten burn jakoś nie podchodzi. A ten nowy n-gine limonkowo miętowy to faktycznie jakieś nieporozumienie, dostaną niezłe baty w następnym zestawieniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wogóle co gościo wypisuje . W energy drinkach szkodliwa nie jest kofeina , ale ogromna ilość cukru do 12g na 100ml ...człowiek przez rok pochłania nawet do 50 kg cukru. Energia, którą nam daje cukier nie jest długotrwała.Dając na krótko dobre samopoczucie, cukier wywołuje chaos w pracy trzustki! A trzustka jest narządem odpowiedzialnym za wytwarzanie odpowiedniej ilości insuliny w celu utrzymania stałego poziomu cukru we krwi ...obniża odporność organizmu, obniża poziom lipoproteidów wysokiej gęstości tzw. HDL czyli „dobry cholesterol”, powoduje deficyt chromu w organiźmie, sprzyja powstawaniu raka piersi, jajników, jelit i prostaty, powoduje deficyt miedzi w organizmie, powoduje podwyższoną kwasowość trawionego pokarmu, u pacjentów z zaburzeniami trawienia prowadzi do zaburzeń wchłaniania substancji odżywczych, przyspiesza procesy starzenia sie organizmu, powoduje prochnicę zębów, powoduje nadwagę, zwiększa ryzyko choroby wrzodowej żołądka, wywołuje ataki astmy oskrzelowej, sprzyja powstawaniu chorób grzybiczych, moze powodować powstawanie kamieni żółciowych, zwiększa ryzyko choroby wieńcowej serca, sprzyja powstawaniu paradontozy, zwiększa ryzyko wystapienia osteoporozy, może zaburzać wrazliwość na insulinę, sprzyja powstawaniu egzemy u dzieci, może uszkadzać strukturę DNA i bialek, sprzyja rozwojowi katarakty, zmieniając strukturę kolagenu sprzyja wczesnemu powstawaniu zmarszczek, zwiększa ilość wolnych rodników we krwi, jest przyczyną alergii na pokarmy, wywołuje sennośc u dzieci, sprzyja występowaniu bólów głowy ... Ja w 100% nie zgadzam sie z tym że energy drinki są zdrowe ...

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja nie napisałem, że są zdrowie, więc się gościu ogarnij. Tworząc tego bloga miałem nadzieje, że nie piszę do debili, więc pominąłem informację o cukrze. uznałem jako oczywistą. A poza tym green upy mają mniejszą ilość cukru, a jak komuś nie pasuje to może sobie na słodziku kupić, tylko proszę bez pierdolenia o szkodliwości słodzików, rakach mózgu i innych bzdurach.

  OdpowiedzUsuń
 7. napoje energetyzujące dają energie i nie tylko

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam. Ostatnio wychodzi tyle nowych energetyków, który wg was jest najlepszy? Ja znalazłem ostatnio coś takiego http://slimmarket.pl/?product=akuenergy-akuna Próbował ktoś bo nie wiem czy zamawiać ?

  OdpowiedzUsuń