sobota, 12 maja 2012

To już nie chamstwo, to skurwysyństwo.

Wczorajsze zachowanie PO i PO bis(Ruch Palikota) pokazuje prawdziwą twarz tej formacji (bez)ideowej. To co ten obóz wyczynia ma się ni jak do jakichkolwiek standardów, to zwyczajne skurwysyństwo.

Cała piątkowa burda rozpoczęła się od nędznej prowokacji naszego naczelnego przykrywacza, płemieła Donalda T.(od dziś będziemy mówić o nim w ten sposób, jak o każdym przestępcy). Jego intencją nie było, tyle osobiste dotknięcie Kaczyńskiego, co zrobienie czegoś, aby nie mówić merytorycznie o wprowadzeniu przymusu pracy dla Polaków aż do śmierci, tylko w kategoriach burdy, kto kogo obraził. Po prostu, żeby media miały temat zastępczy, żeby mogły uciec jak najdalej od meritum. Żeby nikt sobie nie zadawał pytania: po co była tam Solidarność? Dlaczego po raz kolejny Tusk ma w dupie głos obywateli i wreszcie: co to za demokracja w której nic do powiedzenia nie ma lud?


Po wypowiedzi Palikmiota, wszystkie pozory znikają. Ruch Palikota nie jest żadną oddzielną formacją polityczną. Jest przybudówką Platformy. Wczoraj jeden z "młodych wykaszałconych..." Usiłował forsować w dyskusji ze mną, że istnieje znak równości miedzy słowami Kaczyńskiego, że Tusk ponosi polityczną odpowiedzialność za katastrofę smoleńską ze słowami Palikmiota, że to Jarosław Kaczyński jest winny śmierci brata. Co do słów samego Janusza P. to nie mają wiele sensu, to tak jakby powiedzieć, że winny za śmierć dziecka potrąconego na pasach przez pijanego kierowcę nie jest ten pijany kierowca a rodzić, który wysłał dziecko do sklepu po zakupy. No ja pierdole taką logikę.

Albo głos jednego z parlamentarzystów, który zwrócił się do Kaczyńskiego: "zadzwoń do niego". To już jest wyraz nie chamstwa a skurwysyństwa, całkowitego braku jakichkolwiek norm. To przeciętny dresiarz ma więcej kultury. Tylko między dresiarzem a buractwem z sejmu jest taka różnica, że za bluzgi dresiarz nie dostaje 12tys. złotych miesięcznie.

To co działo się wczoraj w Sejmie i okolicach to był konkurs wspomnianego już skurwysyństwa. Wysoko poprzeczkę zawiesił poseł z tekstem o telefonie do Śp. Prezydenta. Jeszcze wyżej podniósł ją Janusz P. Rekord próbował poprawić Stefan Niesiołowski, który wszystko z czym się nie zgadza ma w zwyczaju nazywać PiSowskim. Ciekawe czy do swojej córki, gdy się z nim nie zgadzała też mówił, że jest pisowską agentką?

Niesioł chyba zapomina, że jest osobą publiczną i tego typu gestów wykonywać nie może. Mam nadzieje, że ten cham zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za czynną napaść i groźby karalne. Nie może być tak, że jakiś obszczymur ubrany w garnitur, będzie decydował o losach Państwa. Kogo on reprezentuje? Czy ktoś z Was mógłby powiedzieć: Niesiołowski reprezentuje godnie polskie interesy?A tu mamy kolejną dawkę chamstwa. Niesioł bardzo specyficznie rozumie służbę polskiej racji stanu. W żadnym stopniu nie utożsamia się, że społeczeństwem, gardzi nim. Jak szczur ucieka, nie potrafi nawet odpowiedzieć na pytanie, za czym głosował. Odpowiadając, że to jego sprawa i nikomu nic do tego to jest nie tylko popis pogardy i chamstwa, ale pokaz ignorancji i niezrozumienia zasad demokratycznych rządzących cywilizowanym państwem.
Z resztą czego można się spodziewać po człowieku, który sypał swoich kolegów a nawet narzeczoną. Człowiek, któremu nie pozwolono zapisać się do PiSu, postawił sobie za cel do końca życia obrzucać błotem wszystko co z PiSem mu się skojarzy. Żałosne.

Tym razem znowu się udało Płemiełowi odwrócić uwagę od ważnych spraw, ale niech się długo nie cieszy, bo jego czas już się kończy. Ten poziom zuchwalstwa jest już tak ogromny, że ta cała fasada musi pęknąć. Donald T. zniechęcił już tak dużą liczbę środowisk do siebie, że chyba za nim stoją już tylko media i służby specjalne, nawet nie ma co liczyć na policję, czy wojsko gdy przyjdzie co do czego. Na wojsko wiadomo, bo je po prostu zlikwidował, żeby przypodobać się "młodym wykształconym..." którzy akurat niekoniecznie chcą się kształcić(ot taki paradoks). Likwidując podwyżki z dla policji definitywnie strzelił sobie w stopę, no ale cóż... może do 2014 jakoś to będzie. Z Brukseli można mieć już wszystko w głębokim poważaniu.

38 komentarzy:

 1. Bo ta cała klasa POlityczna to najgorszy sort - niżej niż dresiarze. Taka sytuacja to wynik braku dekomunizacji, braku mediów i wieloletniej selekcji negatywnej. No tak, ale kto głosował na przestępców z PO ? Kto zaufał płemiełowi, jak nie własnie młodzi, wykształceni, zarozumiali ???
  Weteran

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja uważam, że jak ktoś dostaje 12 kafli za miesiąc to powinien coś sobą reprezentować. jeśli nie reprezentuje to nie powinien tej swojej japy otwierać. A co do przestępców z PO no to w sumie logiczne patrząc na wyniki wyborów w zakładach karnych.

   Usuń
  2. Dlatego kaczyński powinien już dawno odejść z polityki.

   Usuń
  3. tak? to kto wtedy by tam został? samo dno. katastrofa smoleńska odbiła się na jakości naszych elit katastrofalnie.

   anonimowy kolega to chyba z ruchu palikota jest, albo już pijany, bo sobota wieczór.

   Usuń
  4. jak dla mnie to przyjaciel Niesiola, który nazwał ludzi z "Solidarności" Pisowskim Bydłem. Tacy ludzie powinni być zamykani z dala od innych, bo stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia, co potwierdził wczorajszy atak tego półdebila, będącego vicemarszałkiem Sejmu RP, na panią Ewę i to, co 2 lata temu zrobił człowiek PO - Ryszard Cyba.

   Łukasz

   Usuń
  5. chory, znerwicowany psychol: http://www.youtube.com/watch?v=Tu4Lq2tKBgc

   Usuń
  6. atakiem tutaj było tylko i wyłącznie zachowanie "reporterki"

   Usuń
  7. @anonimowy z godziny 7.38 tak pytanie Niesioła o zdanie odnośnie blokady to skrajna niegodziwość. osoba dopuszczająca się takiej niegodziwości nie zasługuje na miano reporterki.

   a teraz ćwiczenie na wyobraźnie. wyobraź sobie, że w podobny sposób potraktował TW Stokrotkę np. Macierewicz. To byś wtedy żarem srał, że trzeba go do psychiatryka odstawić itd, itp.
   Trochę mniej oszołomstwa, więcej pomyślunku.

   Usuń
  8. "tak? to kto wtedy by tam został? samo dno. katastrofa smoleńska odbiła się na jakości naszych elit katastrofalnie. "
   a kto mówi że musimy zostawić "starych wyjadaczy"? Wywalić wszystkich i zbudować sejm z nowych świeżych twarzy.
   Poza tym obecność Kaczyńskiego nie wnosi niczego sensownego w życie polityczne jak i w sam rozwój Państwa poza niepotrzebnymi awanturami.

   Usuń
  9. po pierwsze do dałeś się zwieść medialnej propagandzie, bo nawet jak by zabrakło nagle Jarosława Kaczyńskiego to sobie znajdą inny obiekt szyderstw i kpin, innych mącicieli spokoju społecznego, dzielących coś tam coś tam... kiedyś młodzi wykształceni kręcili bekę z Romana Giertycha i Leppera a teraz przyszedł czas na Kaczora. Smutne, że tego nie widzisz.
   czy J.K. wnosi coś do polityki? no ależ oczywiście. Za rządów PiS obniżono podatki, częściowo udało się otworzyć zawody prawnicze, wzrósł prestiż Naszego państwa.
   postulujesz nowe rozdanie, to może na początek odetnijmy się od komunistycznych złogów, co proponuje Prawo i Sprawiedliwość. długo by tak można, ale widzę, że raczej nikogo tym komentem nie przekonam, więc pozwól, że go w tym miejscu zakończę.

   Usuń
  10. Obecność PO również nic nie wnosi, poza szerzeniem nagonki na Kaczyńskiego i PiS, wyzyskiwaniu i okradaniu Polaków oraz załatwiania grubych milionów i cieplutkich posadek kolesiom z towarzystwa etc.

   Swego czasu poseł Sekuła (szef komisji hazardowej) powiedział, że żaden rząd koalicyjny nie jest w stanie zrealizować swojego programu wyborczego. Więc na jaką cholerę mi taki rząd, na który co miesiąc muszę płacić z podatków ciężkie pieniądze, aby płemiełek, ministłowie i posłowie, którzy każą mi i mojej przyszłej żonie zapierdalać do 67 roku życia? Żeby usłyszeć, że nic więcej, albo że to wszystko co są w stanie zrobić?
   Czemu nigdy nie wysłuchuje się pomysłów opozycji? Czemu co najwyżej odpowiada na nie towarzysz Niesiołowski z tekstem "Pan/Pani już się zamknie".

   http://geolog1988.blogspot.com/2011/11/political-fiction.html - proponuję przeczytać i porównać z listą sukcesów PO.

   Teoria, przepraszam za SPAM.

   Pozdrawiam

   Usuń
  11. @geolog- kaloszowi marzy się rząd stworzony z ludzi dziś nie będących w polityce. dziwi mnie to trochę, bo po pierwsze nie ma żadnej pewności, że będzie to zmiana na lepsze a po drugie to w jaki sposób miałyby ten nowy zestaw zaistnieć? kto ich wybierze? bezsens tego typu myślenia w całej krasie uświadomili mi ci cali oburzeni przeciwko acta. te ich bez-polityczne wiece, nosz kurwa!!! każdy w miarę rozgarnięty człowiek wie, że jak rząd nie reprezentuje kogoś interesów to idzie się do opozycji, no ale to młodzi wykształceni, więc ich logika nie obowiązuje.

   Usuń
 2. Ja w imieniu wszystkich ekonomistów z Czerskiej i TVN chciałbym powiedzieć, że reforma jest zbyt mało radykalna. Proponuje przywrócić karę śmierci stosowaną tylko w przypadku łamania "Zakazu starzenia się", który musi zostać jak najszybciej wprowadzony, w pierwszej kolejności dla przeciwników rządu.

  Pozdrawiam
  Łukasz (kolega Geologa)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma co tu za dużo kpić, bo temat jest poważny np. nikt nie zadał pytania: po co płacić te całe składki jak to wszystko i tak szlag trafi?

   Dla przeciwników rządu to już są przygotowane dwie opcje, może nie tak radykalne, ale też bez rewelacji:

   1. łagry-praca do śmierci, czyli podobnie jak wszyscy Polacy tylko w innym wymiarze godzin

   2. zsyła na Syberię.

   Usuń
  2. Akurat jeśli chodzi o samą karę śmierci to jak najbardziej jestem za. Powinna zostać przywrócona jak i powinno się przeprowadzić szeroką reformę więziennictwa. Aktualnie utrzymujemy ich z naszych kieszeni a powinni tam przebywać za karę równocześnie pracować na swoje utrzymanie.

   Usuń
  3. @kallosz oczywiście zgadzam się, tylko nie wiem za bardzo jak ma się to do tematu posta. pozdro.

   Usuń
  4. na rp.pl jest wywiad z posłem PO - Suskim, który mówi, że trzeba pozwać panią Ewę, a Stefan jest niewinny. Doradca Prezydenta - przyjaciela wszystkich z WSI - towarzysz Nałęcz stwierdził zaś u Moniki Olejnik w Radiu Zet, że Stefanek dał się sprowokować bezczelnej i nikczemnej prowokacji, ale na szczęście jego życiorys go usprawiedliwia, bo każdy chciałby zrobić dla Polski tyle co on.

   Rzygać mi się chce jak czytam i słucham takie skurwysyńskie pierdolenia. Jednak lemingi już to łyknęły i są szczęśliwi, że Stefan nie dał się pisowskim dziennikarzom. Żenada.

   Łukasz (kolega Geologa)

   Usuń
  5. wiem, wiem śledzę na bieżąco. właśnie lemingi dostały instrukcję interpretacji rzeczywistości i już jest dobrze. normalnie jak z matką podającą dziecku lek na gorączkę:) newralgiczne są te pierwsze momenty, bo wtedy leming nie wie co myśleć.
   niesioł ma poważną chorobę psychiczną i trzeba go leczyć. po katastrofie smoleńskiej mu się pogorszyło, bo nie miał za dużo czasu dla niego Klich z wykształcenia psychiatra, więc choroba się rozwijała. Teraz załatwiła go kopacz(niby twierdzi się, że arłukowicz), bo leki na ten jego chory łeb zdrożały. Normalnie wykończy go ta Platforma.

   Usuń
  6. zastanawia mnie czy oni wszyscy w tej Platformie są aż tak głupi i popierdoleni, że mówią takie bzdury, które po prostu w żadnej płaszczyźnie czy to intelektualnej, czy moralnej, czy etycznej są nie do przyjęcia, czy też wierzą że maja racje, bo robią to dla dobra Polski i tak trzeba, czy też dla władzy i ciężkich pieniążków, które co miesiąc otrzymują są w stanie powiedzieć i zrobić wszystko. A może faktycznie niesiołowski i reszta zapomnieli wziąć leki? Może jest jeszcze jakaś inna opcja?

   Łukasz

   Usuń
  7. jak dla mnie to tą nachalną kobietę trzeba hospitalizować ale to jest nasze subiektywne zdanie :)

   Usuń
  8. ale to zdanie lewej czy prawej ręki? tego jednego czy drugiego ludka, który siedzi w twojej głowie? Czy może w dwóch/dwie/dwoje lub więcej siedzicie przed jedną klawiaturą?

   Usuń
 3. Ojej ale sensacja, politycy poityka błotem obrzucają. Demokracja upada, szatan kraj pustoszy, gwałtu rety to już koniec!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jebnij się w łeb cieciu zasrany!! ciekawe czy taki cwany będziesz jak ci grilla Tusk zabierze.

   Usuń
  2. @ Anonimowy
   W Grecji, Islandii, Portugalii, Hiszpanii etc. pierdolili tak samo jak ty i skutki widać dzisiaj: "Ciociu Angelu daj nam pieniążki, bo źle z nami".
   Dla nich problemy rozwiązywały się po tym jak ktoś postawił pół litra i w twojej wypowiedzi wyczuwam ten sam poziom myślenia i przejęcia całą sprawą. Pozazdrościć optymizmu

   Usuń
  3. kolega Geolog chyba przecenia możliwości intelektualne tego anonima. próba załatwiania czegoś flaszką to jednak wynik procesów myślowych, marnych bo marnych, ale jednak. W tym przypadku mamy do czynienia z typkiem co obejrzał wszystkie sezony Hausa i wszystkie programy Wojewódzkiego i myśli, że jest cyniczny. czuć żalem niemiłosiernie, a miała być trwoga. no cóż...

   Usuń
  4. Może pomyślał, że preferowany jest tutaj właśnie tego typu humor, bo przecież "jak można nie lubić Wojewódzkiego? Przecież to jest fajne!" Jak to zwykła mawiać moja koleżanka.

   PS. Teoria, czy Twoim zdaniem, gdyby udało się PiS i "Solidarności" w liczbie powiedzmy pół miliona zorganizować jakąś demonstrację czy coś w tym stylu w Warszawie, to Donaldu Tusku zacząłby panikować i można by rozpieprzyć ten rząd w pizdu?

   Pozdrawiam

   Usuń
  5. Donald T. jest co prawda osobą strachliwą, ale strasznie cwaną. byłby wtedy bardzo ustępliwy, przysięgałby na duszę dziadka z Wermachtu itd, ale dla niego najważniejsza była by gra na czas. Tylko się gdzieś ewakuować, albo na jakąś inną posadkę lub chociaż w bezpieczne miejsce. to na prawdę nie jest typ dyktatora, za słabą banie ma do tego.
   Ale co jest ważne: nawet jeśli obiecałby, że już nie będzie Polski sprzedawał, okradał itd. to nie można mu na słowo uwierzyć. nie tym razem. teraz to musi być koniec, żadnego strugania mężów opatrznościowych typu Walduś P. czy inny Janusz P.
   takie jest moje zdanie
   pozdro

   Usuń
  6. Kiedyś w Antysaloniku redaktorzy Ziemkiewicz, Janecki i Warzecha powiedzieli, że Donaldu Tusku ćwiczy biegi i codziennie pokonuje dystans równy odległości między Sejmem a lotniskiem na Okęciu. Czyżby był to jakiś znak? Oby :)

   PS. Hasło Palikota: "Ja jeszcze nie rządziłem! Dajcie mi szansę!" - jakbym słyszał śp. Andrzeja Leppera.

   Pozdrawiam

   Usuń
  7. wiem, oglądałem ten odcinek. w sumie to byłaby oznaka niezwykłego zmysłu taktycznego i zapobiegliwości Donalda T. szkoda, że tym zmysłem w rządzeniu się nie popisuje.

   Usuń
 4. Po przeczytaniu niektórych komentarzy pod Twoim wpisem dochodzę wniosku, że w Polsce cały czas mamy uświadamianie uświadomionych, w sensie - popierający Kaczyńskiego potrafią myśleć i naprawdę zależy im na losach Polski, widzą Polskę taką jaka jest i potrafią zadawać pytania; lemingi zaś i pozostałe grupy wyborców PO, których niedawno opisał redaktor Warzecha może i wiedzą, że źle się dzieje w państwie polskim, ale winny temu na pewno jest Kaczyński.

  Niesiołowi (jebanemu donosicielowi) i innym zdrajcom z PO, od palikmiota i waldusia pawlaczka sam osobiście dałbym w mordę. Dostałbym z 15 lat więzienia, ale przynajmniej miałbym satysfakcję spełnienia obywatelskiego obowiązku.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na własne oczy oglądamy co się dzieje w umyśle leminga gdy mu się grunt pod nogami obsuwa. to normalne, że jak ktoś kto nie myśli samodzielnie nagle zostaje bez przekazu to chwyta się wszystkiego, choćby było bez sensu. no bo jak żyć bez mądrości etapu? wtedy zostaje tylko prosta tautologia: kaczor mój wróg. wróg kaczora mój przyjaciel. Kaczor zawsze zły, ja dobry. nie chce być zły, nie mogę być jak kaczor. kaczor zawsze zły, więc każdy jego wróg zawsze dobry. od strony logiki jest to może jakoś uzasadnione, ale bardzo naiwne. pozdro

   Usuń
  2. Teraz jedziecie po waldusiu a jeśli (mam nadzieję że nie dojdzie do tego) PiS wygrało by wybory to właśnie z nim będziecie robić koalicję.

   "popierający Kaczyńskiego potrafią myśleć i naprawdę zależy im na losach Polski, widzą Polskę taką jaka jest i potrafią zadawać pytania" ja widzę całkowicie coś innego a nie jestem za PO.

   Usuń
  3. kto wie może się wtedy walduś zrehabilituje;)

   Usuń
  4. @kallosz

   Co takiego uczynił ten PiS i Kaczyński, że go tak nienawidzicie? Proszę sobie wsadzić w kieszeń teksty typu: państwo policyjne, strach, nienawiść, Barbara Blida etc.

   Kto więc powinien wygrać wybory? SLD z towarzyszem Lesiem i resztą, którzy do ostatniej kropli krwi bronili emerytur SB? Palikot ze swoimi gejami i ludźmi, którzy nie potrafią powiedzieć zdania poprawnie po polsku? Korwin-Mikke ze swoim 1-2% poparcia?

   Pozdrawiam

   Usuń
  5. Źle stawiasz pytanie - powinno być 'co takiego UCZYNILI PiS z Kaczyńskim żeby ich cenić. Mam tu na myśli 'uczynili' a nie co gadali albo sugerowali - tyle to każdy bałwan potrafi. Ja tam do Kaczyńskich (obu) nic nie mam (tzn dopóki nie próbują mnie ustawiać na swoje podobieństwo) ale robienie z nich czegoś więcej niż są/byli to już przesada. Największą zasługą L. Kaczyńskiego było to ze umarł - żadne inne jego dokonania nie przyniosły mu chwały.

   Leming z pozłacanym grillem.

   Usuń
  6. kto stawia jakie pytanie, panie leming? czy ja zawsze muszę wam tłumaczyć, że macie się odnosić do tekstu a nie do komentarzy, bo jak będziemy tak robić to temat zejdzie na temat sytuacji politycznej Abisynii przed II wojną światową.

   i tematem posta nie jest: kaczyński super i wspaniały, tylko to że tusk z nowu ucieka od realnej dyskusji i co robi żeby tak się stało, jeśli nie wyczytałeś tego z tekstu to polecam powtórzyć ten etap edukacji w którym trzeba było uczyć się czytania ze zrozumieniem

   ja podałem tutaj fakty, pewne realne sukcesy kaczora. rozumiem, że te obniżki podatków to są tylko w mojej chorej pisowskiej głowie.

   PS. popracuj trochę nad stylistyką wypowiedzi, bo aż oczy bolą

   Usuń
 5. Widzę że "złotousty" poseł Piątak z Grupy Wsparcia Palikota (ten przeżuwający na filmie własną ślinę, bełkocząc "panowie... panowie...") awansował do rangi ochroniarza wiesiołowskich POsłów. Fiuuu, ładny obrazek, ładny.
  A ja tak naprawdę jestem już zmęczony... ciągłym odruchem wymiotnym, gdy na nich wszystkich patrzę. Ich istnienie, poza oboczną funkcją obrażania człowieczeństwa (czy ich rodzice, mogąc podróżować w czasie, zdecydowali by się ponownie na potomstwo?), wywołuje we mnie odrazę i obrzydzenie porównywane jedynie z wyobrażeniem wypicia szklanki rzygowin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piątak nie jedną aferę pod sklepem monopolowym przeżył, więc Solidarności się nie boi. Poza tym widzę, że parcie na szkło ma chłopak, więc wykorzystał okazję;)

   Usuń