czwartek, 7 marca 2013

Naprawdę to już koniec Donalda T.

Gdy PRL dogorywał też trącił śmiesznością. Dziś śmieszność dla rządu jest jeszcze bardziej groźna niż kilkadziesiąt lat temu. To już ostateczny koniec tego układu.

Ten klip chyba znają już wszyscy...


Pitera niewiele lepiej:
http://www.fronda.pl/a/jedzcie-szczaw-kulturalnie,26710.html

Tak w skrócie to Pitera uważa, że dzieci nie jedzą śniadań, bo nie ma takiej tradycji.
Nie do  końca wiadomo, czy jest to tradycja niejedzenia śniadań, czy brak tradycji jedzenia. Wbrew pozorom ma to znaczenie, bo jeśli to drugie to pół biedy.

Jak to pierwsze to wiadomo: tradycja->tradycjonaliści->konserwatyści->PiS. (Ja tych schematów myślowych nie wymyślałem. Jak ktoś chce się czepiać to nie ten adres.)

Dobra ale trzeba by było jakiś dowód wyprowadzić. Założenie jest takie, że nie ma biedy, bo być nie może, bo rządzi PO. Nie wdając się w niepotrzebne szczegóły stwierdzam, że dzieci nie jedzą śniadań, bo chcą się nażreć na obiad.

Nie trzeba być jakoś szczególnie biegły z etymologi żeby wiedzieć, że "obiad" pochodzi od frazy "objadać się". Znów na wierzch wychodzi ciemnogrodzka tradycja "anty" tym razem antyśniadaniowa. I to wszystko przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi!!!

Ale tak na poważnie to Pitera próbuje wmówić nam, że niedożywienie w żadnym razie nie zależy od ilości spożywanych kalorii, ilości i jakości poszczególnych składników odżywczych i mineralnych a od pory ich spożywania. Niezwykle to nieudolna próba obchodzenia łukiem tematu.

Znam taki jeden niskich lotów kawał, ale bardzo dobrze oddający grozę sytuacji:

Stoi Rumun na przystanku i smaruje chleb gównem. Podjeżdża autobus z amerykanami.
-Hej, Rumun, dlaczego smarujesz chleb gównem?
-Aaa.. bo bida.
Dali mu 100 dolców.
Stoi dalej. Podjeżdża autobus z Niemcami. Rumun znowu smaruje chleb gównem. Ci się pytają:
-Hej, Rumun, dlaczego smarujesz chleb gównem?
-Aaa.. bo bida.
Dali mu 100 euro.
Podjeżdża autobus z Polakami.
-Rumun, dlaczego smarujesz chleb gównem?
-Aaa.. bo bida.
-To po ch#j tak grubo smarujesz?No i dziś nam rząd mówi: "To po ch#j tak grubo smarujesz?"

Platfuski nie mogą Nas już niczym przekupić i przy tym śmieszni. I czym jesteśmy biedniejsi tym oni śmieszniejsi. To już długo nie potrwa. Założę się, że teraz do głowy leminga będzie próbować się wtłaczać jakieś mody na oszczędzanie, ale to się nie uda. Czy ten rząd dotrwa do czasów gdy zostanie opublikowana przez któreś ministerstwo książeczka z poradami gdzie w lesie rosną zioła, które jadalne, z okresami wegetacyjnymi i wspaniałymi przepisami z "mlecza"? Okazuje się, że już jedną taką książeczkę mamy: http://domowy-survival.pl/2012/10/co-na-brak-pradu-radzi-polskie-msw/ następna to będzie koniec. 

12 komentarzy:

 1. Przed Niezatapialną Julią głos zabrał towarzysz Nałęcz, który stwierdził, że "wypowiedź Stefana była niefortunna" (SIC!).

  Ja słowa Pitery zrozumiałem odrobinę inaczej - dzieci same są sobie winne, że są później głodne, bo przecież same nie jedzą, mimo, że rodzice im każą jeść.

  To jest po prostu już tak żałosne i chamskie, że nawet nie ma już sensu się przejmować takimi wypowiedziami. Być może już wszystkie te ciule i ciulki (żeby było poprawnie) straciły kontakt z rzeczywistością. Dlatego tak w zaparte jeden broni drugiego.

  Za niedługo będą głosować w Sejmie za odwołaniem naszej liberalnej mafii. Jestem cholernie ciekaw jak zagłosuje bohater ostatnich tygodni, ostatni sprawiedliwy konserwatysta - Jarosław Gowin. Pismo święte mówi bowiem, żeby ludzi nie oceniać po ich słowach lecz po czynach. Skoro Gowin zagłosował przeciw komisji w sprawie Amber Gold, to czemu miałby obalić rząd i stracić tak ciepłą posadkę? :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale zobacz jak sprytnie to wymyślili. ludzie nie umierają masowo z głodu, więc nie ma niedożywionych. dzieciaki mdleją bo nie zjadły przed szkołą, ale nie umierają więc pewnie zjadły po szkole. niech zjedzą rano a najwyżej po południu nie, bo niestety taki wybór miałaby duża liczba tych dzieci to niech mdleją w domu.

   a co do przejmowania się takimi wypowiedziami to przejmować trzeba się jak najbardziej. to są łatwe punkty i to trzeba rozdmuchiwać.

   ja kiedyś za populizm uznawałem wypowiedzi ludzi, że polityką trza dać najniższą krajową i obserwować czy wyżyją, ale obliczu ogromu głupoty jaki produkują ostatnio parlamentarzyści to warto ich pomysły testować na nich.

   posłów ruchali kota poddałbym intensywnej rocznej narkotyzacji a niesioła karmić tylko mirabelkami itd.

   pozdro

   Usuń
  2. Podobało Ci się dzisiejsze wystąpienie Donalda T.?
   Zero jakichkolwiek argumentów, tylko odczytane piarowskie wypracowanko, które było chamskim i prostackim atakiem skierowanym przeciwko Jarosławowi Kaczyński.
   Mam nadzieję, że teraz PiS zrobi wszystko, żeby okazać opinii publicznej wszystkie zawarte w tym wypracowanku kłamstwa i kurewskie manipulacje.

   Najbardziej rozjebało mnie stwierdzenie, że Jarosław Kaczyński nie zabiera głosu w ważnych sprawach dla Polski. Więc może w końcu zostanie skazany za to agresywne milczenie, skoro jest ono bardziej nie na rękę PO niż jego wypowiedzi.
   A poważnie, to wszyscy pamiętamy okrzyki "zadzwoń do niego", podczas debaty o katastrofie smoleńskiej. Kogoś jeszcze dziwi, że po tak chamskim zachowaniu Prezes Kaczyński nie wypowiada się w Sejmie? Ja chyba osobiście nie poradziłbym sobie z takimi atakami i wszechotaczającym skurwysyństwem.

   Pozdrawiam!

   Usuń
  3. z Kaczorem już tak jest że nie zajmuje się krajem. fatalnie rządzi, czas odsunąć go od władzy!

   Wystąpienia Donka całego nie oglądałem, ale z tego co widziałem to Kaczyński ma rację, że Donek ma jakąś obsesje na jego punkcie.

   pozdro

   Usuń
  4. Co powiesz o następnej wspaniałej wypowiedzi kolejnego chuja z PO w dzisiejszym programie w zaprzyjaźnionej stacji? Czy ci debile naprawdę nie czują, że coraz bardziej się kompromitują czy może jak Stefan zaczynają tracić kontakt z rzeczywistością i brną w to w zaparte?

   Pozdrawiam

   Usuń
  5. nic nie powiem, bo nie oglądałem dziś tvnu. nie wiem w ogóle o czym mowa.

   pozdro

   Usuń
  6. http://wpolityce.pl/wydarzenia/48828-kolejny-prominenty-polityk-po-wchodzi-odwaznie-w-dyskusje-o-glodnych-dzieciach-czy-za-bydlakow-ktorzy-przechlewaja-pensje-odpowiada-rzad

   krótko - dzieci nie jedzą, bo ich rodzice przechlawają i przepalają całe wypłaty i renty. Państwo tu nie odpowiada i nie ma sobie nic to zarzucenia, a już na pewno nikomu nie pomoże.

   Pozdrawiam

   Usuń
  7. jestem w szoku!! to nowa jakość. takie skrzyżowanie niesoła i kopacz w jednym. setki tysięcy patologicznych rodzin, chlejących wódę! skurwysyn jebany!! i do tego z partii, która jest za przymykaniem oczy na patologie, żeby przypadkiem zachód nie zauważył, bo wstyd. nie no ale oczywiście rząd zrobił wszystko co w jego mocy...

   Usuń
 2. edeq ze wsi podlaskiej7 mar 2013, 17:11:00

  Co za różnica kto z bandy czworga jest u władzy? Myślisz, że jak Gliński, Kaczyński, Fotyga, Macierewicz, Sobecka przejmą władzę to będzie mniej, czy bardziej śmiesznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie! co za różnica czy paliwko za 3.6zł czy za 6 zeta i tak umrzesz.

   Usuń
  2. edeq ze wsi podlaskiej7 mar 2013, 22:32:00

   Naprawdę wierzysz, że jak do władzy dojdzie teraz PiS lub SLD, paliwo stanieje 2x? Albo inaczej, gdyby od 2007 nie było rządów PO z PSL, a władzą wymieniały się SLD i PiS, to paliwo kosztowałoby 2x mniej?

   Usuń
  3. wiem, wiem tylko "krul krowin" załatwi tanią benzynkę. Sorry, ale troszkę jeszcze za mało masz w główce i ta dyskusja jest bezcelowa.

   Usuń