sobota, 29 marca 2014

Teoria Życia.tv


Jak pewnie niewielka część z Was wie oprócz fanpage Teoria Życia na facebooku równolegle działał Teoria Zycia.tv, który to nie cieszył się zbytnią popularnością a ostatnio nawet tracił widzów, mimo promowania przez większe fanpage.
Mówi się trudno. Z dniem dzisiejszym fanpage Teoria Życia. tv kończy swoją działalność. Oczywiście linki do filmów nadal będą dostępne, przynajmniej przez jakiś czas, ale nie będą dodawane nowe.
Ciekawe filmy będę wrzucane na kanał główny. Połączę tez kanał youtube z twitterem, żebyście mieli na bieżąco informacje o ciekawych filmach a dla tych, którzy nie mają czasu na częste odwiedzanie bloga, w formię notki najprawdopodobniej piątkowej, będzie można obejrzeć zbiór ciekawych filmów z całego tygodnia.
Kolejne notki będą numerowane i w formie odcinków wrzucane do zakładki teoria zycia. tv, która zostanie niedługo wzbogacona o linki do ciekawych stron z filmami, VoDami, wartościowymi kanałami na yt itp.


4 komentarze:

 1. Popularność mojego fanpage'a na FB wygląda gorzej niż żałośnie, zupełnie nie umiem się tam poruszać i czuję się zagubiony ;-) A długo się wzbraniałem przed FB, ale coś mnie podkusiło i polazłem, bo myślałem, że mi to trochę statystyki bloga poprawi. A tu bryndza i teraz żałuje. Tym bardziej, że te statystyki na blogspocie wcale nie takie złe, a i pozycja na alexa przyzwoita, choć ostatnio jakoś gwałtownie spada, lecz widzę, że nie tylko mnie. Do wszystkiego trzeba mieć dystans, to nie jest żadna misja, świata się nie zbawi i mówi się trudno...;)
  A dobre filmy zawsze warto oglądać i odwiedzać te strony, które je polecają :-)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Chyba właśnie problem polega na zbyt późnej decyzji, bo kiedyś facebook był zdecydowanie łaskawszy dla twórców fanpejdzy to już chyba drugi albo trzeci raz gdy facebook ogranicza zasięg stron. Tym niemniej uważam, że warto mieć konta na różnych portalach społecznościowych, bo zawsze SEO lepsze. inna sprawa, że jak ma się dobrze ustawionego twittera, youtube, facebooka to można być już małą redakcją;)

   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Przemku, przerabiałem to już :-) Byłem współzałożycielem trzech portali: najpierw były blogmedia, potem blogmedia24, a za ostatnim razem blogpress. Dwa ostatnie istnieją do dziś. I popatrz - wróciłem na stare śmieci :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o to nawet nie wiedziałem;) Ja od początku pod względem blogowym na jednym miejscu przez co starsze posty są trochę durne, ale nie kasuje ich, bo raz że szkoda a dwa, że zawsze można sobie porównać co tam w czaszce było kiedyś a ile jest dzisiaj.
   Znajomy który mi życzliwie szablony, grafiki itp. na blogu stawia od jakiegoś czasu mnie katuje tym całym SEO, chociaż mi to bardziej do drugiego bloga było potrzebne niż do tego.

   A co do teoriazycia.tv to trudno się mówi, będzie to z korzyścią dla tego bloga.

   Pozdrawiam

   Usuń