poniedziałek, 5 maja 2014

Gdzie jest Antifa?

Niezliczona ilość odmian lewactwa chciałaby tresować katoli. Uczyć nowomowy, lasować mózgi itd. Jak chcieli tak zrobili i to już mocno widać, nawet w Polsce. Okazuje się jednak, że antypostępowe myślenie trzyma się nadal i to u kogo!!

Najwyższy przedstawiciel lewactwa w Polsce nie popisał się. W charakterystyczny dla konserwatystów sposób indoktrynuje swoje osobodziecko, wtłaczając je w zacofany paradygmat płci biologicznej. Nie przyszło mu do głowy, że słowo "syn" może być obraźliwe na płaszczyźnie gender.
Młody pewnie będzie mądrzejszy, bo już od małego zapatrzony w Unie;)

Drugi przykład siedliska nietolerancji, ksenofobi i nienawiści odkryłem na najwyższych szczeblach UE.
http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/nowe-etykiety-na-zywnosci-maja-ulatwic-konsumentom-wybor-produktow,100221.html

Jak się okazuje w Europie chcą wyraźniej podpisywać produkty, niby dobrze bo przynajmniej jeden z drugim młodym wykształconym, będą mogli wybrać lepszy ryż na podstawie różnicy 0,2% błonnika. Tym niemniej jest to wylewanie dziecka z kąpielą, bo jak taki jeden Janusz z drugim pójdą do Lidla i zobaczo, że jest polska cebula albo czosnek to kupią polski, czysty nacjonalizm!!
Żeby podkreślić jak wsteczne są te nowe przepisy warto zauważyć, że towarzysze z Niemiec a konkretnie z Lidla od dawna stosują skrócone kody kreskowe, żeby naziole z Polski nie rozkminiły z którego kraju to jest. Te normalne kody kreskowe są proste i jasne, ale te skrócone są niezrozumiałe nawet jak dla specjalistów z branży detalicznej. Prawdziwa tolerancja!!

A jakby ktoś jeszcze nie rozumiał na czym polega tolerancja to instruktarz niżej

Merytorycznej warstwy tłumaczyć nie będę, bo to faszyzm, ale chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że wyłączone jest ocenianie filmu, no bo jak filmy można dzielić na dobre i słabe?
Ktoś zaraz się rzuci, że wyłączone są komentarze, że to dyskryminacja i brak pluralizmu. No nie do końca, bo albo może być to tak zwana dyskryminacja pozytywna, albo walka z mową nienawiści.

4 komentarze:

 1. Tutaj chyba nawet Antifa nie pomoże :)

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to trzeba jakiś front zjednoczonego lewactwa powołać, bo ja tak dalej pójdzie to faszyzm zapanuje, który jak wykazałem napływa z wielu kierunków.

   Pozdrawiam

   Usuń
 2. W dzisiejszym wywiadzie dla "Polska The Times" Palikot stwierdził, że jedynym gwarantem bezpieczeństwa geopolitycznego Polski jest wprowadzenie euro :-)

  Myślę, że tą wypowiedzią odkupił wszystkie winy ;-)

  Pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja już od jakiegoś czasu noszę się z napisaniem notki dotyczącej tego zagadnienia, bo to wybitnie śmieszne;)

   Pozdrawiam

   Usuń