piątek, 31 grudnia 2010

Do siego roku!

To może na wstępie chciałbym wszystkim moim czytelnikom życzyć szczęśliwego nowego roku.

Chciałbym aby ten nadchodzący 2011 rok był przynajmniej normalny, nie taki jak ten 2010 który musimy uznać jako jeden z gorszych. Tragedia smoleńska, kryzys gospodarczy, ogromna dziura budżetowa, przegrane wybory prezydenckie, podwyżka podatków, mord w Łodzi to tylko część okropnych rzeczy jakie przytrafiły nam się w roku 2010.

Koniec roku to też tradycyjnie czas podsumowań.
W roku 2010 włącznie z dzisiejszym napisaliśmy 74 posty co uznajemy za wynik bardzo dobry. W następnym chcielibyśmy napisać 75 postów czyli wynik poprawić, ale 60 też będzie nas satysfakcjonować. Znając życie będziemy gdzieś pośrodku.
Blog co prawda rozwija się powoli, ale cały czas idziemy do przodu. Wraz z nadchodzącym nowym rokiem chcieliśmy umieścić na blogu reklamy, ale kwota jaką zainkasowalibyśmy była by niewspółmierna do poniesionych kosztów, chodzi tu głównie o komfort poruszania się po blogu.
W rocznice bloga zmieniliśmy szablon bloga na bardziej nowoczesny i dodaliśmy okienko blipa, abyśmy mogli się łatwiej komunikować w razie jakiś przestojów czy innych problemów.
Tak jak sobie zamierzyliśmy w 2010 roku robić więcej dla was, tak robimy. Pisaliśmy dużo o energy drinkach co odbiło się bardzo pozytywnie na statystykach bloga.
Obiecujemy też, że w 2011 roku będzie więcej notek w których będą wklejane filmiki, więcej będzie też fotek.

Rok 2011 też będzie rokiem kampanii parlamentarnej w którą będę próbował się w pewnym stopniu zaangażować. Mam nadzieje, że z tym nowym rozdaniem wróci normalność, czego też wam chciałbym życzyć.

0 komentarze:

Prześlij komentarz