sobota, 12 listopada 2011

Wszystkiemu winny jest Kaczyński


Jak doskonale pamiętamy Kaczyński posądzany był już o śmierć Barbary Blidy a konkretniej o stworzenie atmosfery, która ją zabiła. Był też posądzany o śmierć Marka Rosiaka. Oczywiście na podobnej zasadzie jak z Blidą. A o co został posądzony tym razem?

Po wejściu do sejmu Ruchu Poparcia Samego Siebie myślałem, że nic mnie już nie zdziwi. Słyszałem już o krzyżu jako symbolu PiSowskim, więc ze zniecierpliwieniem czekałem aż Palikot ogłosi, że Marsz Niepodległości jest "uknuty" przez wściekłego kaczora, który w ten sposób zamanifestować chce swoje antydemokratyczne poglądy, podpalać kraj. No nie doczekałem się, ale za to znalazłem takiego oto kwiatka.Winny zamieszek jest Kaczyński!!!!
Przyjazdu niemieckich, lewackich bojówek do Polski winny jest Kaczyński, podobnie jak ataku na grupę rekonstrukcyjną, spalenia wozu tvnu i pomniejszych zajść. Pewnie Jarosław Kaczyński naciskał też na HGW lub chociaż na komendanta policji, aby Marsz zdelegalizować, bo wiedział, że w ten sposób dojdzie do mordobicia. Witamy w Tworkach.

Dobra dość tej fantastyki. Marsz całkiem ładnie wyszedł, ogrom flag, wiele rodzin z dziećmi bez ekscesów. Marsz co prawda przemieszczał się inną trasą niż zaplanowano, bo lewactwo i policja zagrodziło przejście, ale doszedł do celu. Bezpiecznie dotarli do końca bez asysty policji. Było patriotów na tyle dużo, że czuli się bardzo pewnie. Policja była tam tylko po to, aby bronić lewactwa i od napierniczania przypadkowych przechodniów. Zresztą gdyby nie było policji w ogóle to lewactwo zniknęłoby z powierzchni ziemi w czasie krótszym niż 20min, tak była przewaga.

Antyfaszyści

Faszyści15 komentarzy:

 1. Jeszcze taki kwiatek. Pewnie Kaczynski im kazal...
  http://www.kciuk.pl/Policja-bije-ludzi-z-POLSKA-FLAGA-a71729

  OdpowiedzUsuń
 2. cóż powiedzieć tak zostali poinstruowani przez HGW. ja nie wiem co mają ci warszawiacy w głowach że sobie taką prezydent wybrali, chociaż po wyborze na radną alicję tysiąc nic mnie nie dziwi. dzięki za linka chociaż lepiej było by podać link bezpośrednio do youtube.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. ale co konkretnie?, bo na tym poziomie ogólności to i ja mogę być winny

  OdpowiedzUsuń
 5. Za ostatnie 4 lata też winny jest Kaczyński, co trzeba potępić z najwyższą surowością. Przecież w 2007 rzucił władzę w pizdu i z premedytacją zrzucił cały ten bałagan na biedne Słońce Peru i jego ekipę! Na szczęście nasze niezależne media bez przerwy o tym przypominają, żeby Polactwo wiedziało, kto jest winny krzywd każdego z nas i przeciwko komu trzeba głosować.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. dług publiczny, zapaść na kolei, katastrofa w służbie zdrowia to rzeczy z którymi opozycja kompletnie sobie nie radzi;)

  OdpowiedzUsuń
 7. @teoriażycia - nie miałem na myśli konkretnie Kaczyńskiego, mówiąc że jest tak samo winny jak i reszta - ani mniej, ani bardziej. On, albo taki np Palikot, jest zbyt grubą rybą żeby kazać się ludziom tłuc, on może przyjść już po zadymie i objaśnić ciemnocie gdzie stało ZOMO a gdzie bohaterowie. Organizacja samej zadymy to robota dla niższych szczebli oraz zaprzyjaźnionych 'apolitycznych' zrzeszeń młodzieżowych.

  OdpowiedzUsuń
 8. nightwatch. oczywiście można narzekać na jakość dyskursu politycznego w Pl i logiczne jest, że obwinia się za to głównych graczy, ale żeby uważać kaczora za głównego ba nawet jedynego sprawcę to trzeba mieć nierówno pod sufitem. Nie piję do ciebie w tym momencie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę dorzucić własne 12 groszy.
  Zauważyli Panowie, że od roku 2007 w Polsce media mówią: "Politycy nic nie robią"? Do kurwy nędzy, kto w końcu rządzi w tym kraju? I czemu odpowiedzialność za działania PO ma spadać na PiS? A zdanie o tym, gdzie stało ZOMO albo, że niby Kaczyński obraził kilka lat temu wszystkich internautów, to chyba najbardziej niesmaczna prowokacja, która służy jako ostatnia deska ratunku. Wyrwać jedno zdanie z kontekstu, dać je na czerwony pasek w TVN24 i od razu skandal, który wszyscy będą pamiętać latami. Podpisuję się pod tym, co napisał Pan Teoriazycia: "trzeba mieć nierówno pod sufitem".

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak nic nie robią? blokują dojście do władzy kaczora bo jak dojdzie to ręka noga mózg na ścianie.
  http://www.youtube.com/watch?v=x9jeg29pe-E

  A paskami w tvn nie ma co się przejmować kolenda zalewska powiedziała, że to plotki
  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kolenda-zaleska-tvn-24-na-zoltym-pasku-podaje-plotki#

  i jeszcze o ciemnej stronie marszu http://www.youtube.com/watch?v=tWCXBoodFTk&feature=channel_video_title

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzisiejsza wypowiedź Palikota w Radiu Zet, to po prostu Mistrzostwo Świata.
  "- Robienie dzisiaj sytuacji, że grupa 100 Niemców wywołała awanturę, którą na stronach PiS-u promowaliście przez kilka tygodni namawiając ludzi, żeby razem z faszyzującym ONR-em, którego wypowiedzi są dokładnie takie jak seryjnego mordercy z Norwegii Breivika, to powinniście się zastanowić do czego zmierzacie w tym kraju. Chcecie doprowadzić do rozlewu krwi - stwierdził Palikot." Facet jest albo niepełnosprytyny albo palenie całkiem wypaliło mu mózg. Ale cóż poradzić. Polactwo wybrało go i całą popierającą go ferajnę w demokratycznych wyborach. Oczywiście dla demokracji, a nie tylko dla legalizacji.

  I z całym szacunkiem. My wiemy jak działają media, ale wyniki wyborów pokazują, jak wiele osób daje się jeszcze nabierać na te tanie i chamski triki, jak chociażby spot "Oni pójdą na wybory", dlatego, według mnie, nie można się tym nie przejmować, jeśli chce się coś zmienić.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. tak właśnie czekałem kiedy palikot da głos. mnie to raczej nie dziwi. cieszy mnie to że sondaże dają mu coraz mniej a on cały czas nie potrafi się wstrzelić w gusta wyborców. te jego kiksy mnie niebywale cieszą. coś mu tymochowicz słabo doradza. Krzyż symbolem pisowskim-kiks, że nas z europy wyrzucą za śmianie się z biedronia-kiks. jeszcze parę razy tak walnie to poparcie będzie poniżej 5proc. i o to chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam nadzieję, że się Pan nie myli, ale nie zmienia to jednak faktu, że jest trzecią siłą w naszym sejmie (SIC!!!) i będzie nią do 2015 roku. Wątpię również, żeby odbyły się przedterminowe wybory (ale mam ogromną nadzieję, że się mylę :D), albowiem za rogiem czai się Kaczyński i nie można pozwolić, żeby zaistniała możliwość przejęcia przez niego sterów w parlamencie, bo wówczas IV RP, państwo policyjne, aresztowanie inwestycji et cetera ;]

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobrze wam tak kisić sie w tym kotle nienawiści?
  I po co w ogóle ta "dyskusja"? Jak w piosence; 'wszyscy zgadzaja sie ze sobą'.
  Tyle, że jak było to juz sie społeczeństwo dowiedziało i potwierdziło to kilkakrotnie. Więc nie ma powrotu dla Kaczyńskiego. Może kiedyś dla PISu, ale nie z nim.

  OdpowiedzUsuń
 15. kocioł nienawiści może i jest tylko diagnoza odnośnie tego, kto w nim miesza ci się pomyliła:)

  OdpowiedzUsuń