czwartek, 3 maja 2012

Hit na Euro!!

W dzisiejszym tekście milczeniem pominę sprawę rozjebanej infrastruktury, horrendalnej ceny jej budowy itp, natomiast zajmę się stroną wizerunkową Naszego kraju.
"Koko Euro spoko" to oficjalny przebój reprezentacji Polski.


Mnie tam osobiście akurat to najwięcej wali, z jaką przyśpiewką ludzie będą przychodzić na stadiony, natomiast lekko lękam się o naszych lewaków i innych młodych wykształconych. Info o tym wyborze musiało być dla nich traumą.

Żeby podsycić lekko psychozę wyżej wspomnianego marginesu intelektualnego, powiem że te kobiety trochę przypominają ZAKONNICE!!! To tyle się napracowały Tarasy i inne skurwiele, żeby teraz inspekcja europejska zobaczyła, że palikmioty, nie radzą sobie z ciemnogrodem? Oj chyba będzie bojkot mistrzostw. Miał być tylko Ukrainy a będzie i Polski. Może Palikot demonstracyjnie będzie oglądał tylko mecze rozgrywane za Bugiem, kto wie jeśli dowie się, że Isakowicz-Zalewski bojkotuje w ten sposób mecze rozgrywane na Ukrainie to dla "równowagi" biłgorajski filozof postąpi odwrotnie.

Ciekawi mnie jeszcze inny aspekt, że tak teraz zajadę trochę Ministrą Sporty(ten sport to może być i ta sporta) "kto wybrał tą piosenkę"? Ja w oficjalną wersję nie wierze. Uważam, że warto byłoby sprawdzić pokrewieństwo, któreś pań z "Jarzębiny" z Tuskiem, jego ministrami, ministrzycami?, czy innymi Drzewieckimi.

Ale tak poważnie, to utwór "koko euro spoko" nie za bardzo mnie się podoba. Myślałem bardziej o takim czymś:

11 komentarzy:

 1. Witam.

  Odnośnie Euro. Wczorajsza wypowiedź, apel i mina towarzysza 'Bula' o bojkocie Euro przez Niemców i spółkę na Ukrainie - coś bezcennego :D wyczuwam sugerowanie antypolskiego spisku pisowców, którzy teraz będą chcieli przypodobać się hitlerowcom w celu ośmieszenia i doprowadzenia do upadku III RP ;]

  Odnośnie Hitu :) oby tylko nie związał naszym piłkarzom nóg, tak jak występ Edyty Górniak w Korei i Japonii :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. taaa euro się nie uda bo PiS bojkotuje, haha. niestety nie można tak powiedzieć, bo na świecie też tak przebąkują, więc teraz PiS jest w głównym nurcie światowym, ciekawe jak to leming przyjmie?
   a co do polskiej muzyki to przyznam się szczerze, że jest to jedna z niewielu dziedzin w której absolutnie nie jestem patriotą.
   a co do jeszcze antypolskiego spisku kaczystów i innych popleczników hitlera, to na pewno na tą okoliczność coś ministerstwo prawdy na jutubku wysmaży.

   Usuń
  2. Pytanie na Polsat News sprzed kilkunastu minut: Czy Jarosław Kaczyński i PiS chcą swoim postępowaniem skompromitować sukces rządu jakim jest Euro2012 w Polsce i Ukrainie?

   Aktualny trynd wyznaczony :D ciekawe czy nasi pół i ćwierćinteligenci w to uwierzą i czy takie samo pytanie nasi obiektywni dziennikarze zadadzą Angeli Merkel :D

   Pozdrawiam

   Usuń
  3. no, ale czyż to się nie kłóci z programem płynięcia w głównym nurcie? czy oni nie boją się przeciwstawić clintonowej i innym możnym tego świata? no bo chyba u leminga to jest tak, że najbardziej zaściankowy jest Rydzyk, później PiS dalej Polska. Europa to jest już światłość, więc Świat to musi być już chyba jakaś mega światłość. Czy nie boją się już wojny z Rosją, no bo jakbyśmy się wypieli na ukrainę to na pewno rosja byłaby zadowolona. Zadowolona=brak wojny z rosją. chyba to jakoś tak leci?

   Ale wracając do normalnego świata. to z tym bojkotem ukrainy to dobre zagranie Kaczyńskiego, wbrew temu co tam łażący łazarz pieprzy na nowym ekranie.

   Usuń
 2. Myślę że konkurs na tę piosenkę jest jedynym nie zmanipulowanym przez władze plebiscytem w którym to społeczeństwo robi sobie JAJA z władzy rewanżując się za jaja władz. A.S

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ponoć żarty się skończyły;)

   Usuń
  2. Załóżmy, że na maturze będzie pytanie: "Ile lat temu uchwalono Konstytucję 3 Maja?" Ciekawe czy zaliczono by wczorajszą odpowiedź Pierwszego Polskiego Historyka - towarzysza 'Bula' :) może to on z tylnego fotela pisał nowe podręczniki do historii :) w końcu przecież żart się skończyły ;)

   Pozdrawiam

   Usuń
  3. a no były już pisowskie służby, pisowscy dziennikarze nawet pisowskie słowniki ortograficzne a teraz nawet pisowskie książki historyczne. chociaż to ostatnie próbuje się ostatnio naprawiać: http://wpolityce.pl/wydarzenia/27279-z-takich-podrecznikow-bedzie-nauczana-historia-od-nowego-roku-szkolnego-manipulacje-przeklamania-przemilczenia

   a co do żartów to mam pewną wątpliwość, bo jak płemieł mówił: żarty się skończyły, miał na myśli: koniec żartów!! czy "nie mam już nowych żartów, ale jak coś wymyśle...

   Usuń
  4. Orwell pełną gębą. Podobny tekst odnośnie podręczników czytałem w Rzeczpospolitej.

   PS. nie zapominajmy również o PiS-owskich archeologach, którzy zatrzymują prace na autostradach i innych drogach, przez co motywem przewodnim Euro2012 będzie hasło "Oglądajmy mecze i łapmy PiS-owskich spiskowców i sabotażystów" :)

   Pozdrawiam

   Usuń
 3. oj tam, oj tam, kawałek fajny tylko wykonanie beznadziejne.
  Zamiast dać to do zaśpiewania jakimś młodym seksownym s.kom to dali stare grube k.rwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fajne, niefajne. lepszych piosenek nie było, więc wygrał najlepszy. poza tym to wybierali ci sami ludzie co wybrali tuska, głosowania nie było przecież w radiu maryja tylko w zetce.

   Usuń