wtorek, 31 grudnia 2013

Szczęśliwego, Nowego Roku!!

Mam nadzieje, że po ciężkim roku 2013 ten Nowy Rok będzie lepszy. Kilka rzeczy się udały w mijającym roku i pewnie coś uda się w nowym, ale jak to różnie bywa.

Mimo, że w tym roku nie było gwałtownej zawieruchy to chyba każdy poczuł na swojej kieszeni, że jest skromniej. Wszelkie prognozy pokazują, że rok 2014 będzie trochę lepszy. Wzrośnie eksport, wzrost gospodarczy. Sytuacja będzie o tyle lepsza, że już w tym roku Polska była na plusie w saldzie na rachunku obrotów bieżących. Do tego Donek rozda trochę ukradzionej kasy z OFE. Będzie raczej stabilnie.
Innym pozytywnym akcentem jest fakt, że nasz kochany premier po mału schodzi ze sceny.
Praktycznie udało się też zneutralizować "Ruch Palikota" zwany od niedawna "Twoim Ruchem".
W ślad na dno za Donkiem ruszyła Wyborcza i TVN, które tracą coraz bardziej. Wyborcza czytelników a TVN pieniądze.
W tym roku udało się zadomowić na rynku dwóm nowym tygodnikom, mimo trudnych czasów dla prasy.
Swój debiut miała tv Republika a w 2014 na multipleksie cyfrowym pojawi się tv Trwam.
Przez pryzmat tych wydarzeń 2014 rok będzie rokiem przełamywania oligopolu medialnego.

A co do bloga to był to rok rekordowy w którym napisałem 76 notek, więcej niż sobie założyłem. Jest to też wyrównanie rekordu z roku 2011. Tym bardziej cieszy to, że było mniej notek-filmików z youtube a więcej pisanych. Najbardziej w notki obfitował wrzesień, bo popełniłem wtedy aż 19 notek. czyli tyle ile we wrześniu cztery lata wcześniej, z tą różnicą, że we wrześniu tego roku nie zdarzyło napisać mi się dwóch notek jednego dnia, więc ilość dni z notką w miesiącu było absolutnym rekordem.

Całkiem zgrabnie szło mi na facebooku i jest tam obecnie niespełna dwustu fanów, ale to na pierwszym koncie, bo na teoriazycia. tv jest raptem garstka i powątpiewam w sens rozwijania tego kanału. Facebook ogólnie ogranicza zasięgi fanpage'ów więc logiczne jest, że bardziej angażować będę się na twitterze. Założyłem też konto na flakerze, ale o tym innym razem;)

Zauważyłem też, że nie do końca rozumiecie funkcjonalność tego bloga. Większość z Was zainteresowana jest wyłącznie notkami na blogu a to trochę dziwne, bo funkcji jest sporo, bo można pooglądać tu filmy, pośmiać się przy memach. Pooglądać z boku strony ciekawe filmiki z youtube z kanału antiqbforever2(wycinki z tv republika, polsat news i tv trwam). na dole strony można obserwować moją aktywność na portalach społecznościowych a jeśli nawet komuś nie chce się przewijać tyle to z boku ma ikonki przenoszące bezpośrednio do tych portali.

Są tu też newsy z 3 prawicowych portali, które generowane są automatycznie, więc od razu są tu linki do nowości.
Można też w prosty sposób śledzić nowe komentarze pojawiające się na blogu, bez potrzeby klikania w poszczególny post.

Generalnie jest tu co robić, więc bawcie się;)

Postaram się też w nowym roku trochę jeszcze skompresować bloga aby się przyjaźniej poruszało po tej stronie. Może stworzę nową zakładkę z ciekawymi cytatami naszych umiłowanych przywódców.

Mam też małe ogłoszenie. Jeśli ktoś z Was prowadzi ciekawego bloga o tematyce politycznej, nie będącego w rażącej kontrze do moich poglądów, a chciałby się wymienić linkiem to proszę śmiało pisać;)

Jeszcze podziękowania;)

Tradycyjnie już chciałbym podziękować za różnego rodzaju wsparcie: Tomaszowi "Geologowi", Hansowi Klosowi, Leczeniu lemingozy zakaźnej i Stiviemu. Tych których przez nieuwagę pominąłem przepraszam.

Na ten Nowy Rok chciałbym sobie i Wam życzyć pozornie rzeczy niewielu, bo przede wszystkim ustania tych wszystkich czynników, które Polsce zagrażają. Zarówno tych zewnętrznych jak i wewnętrznych. Jeśli zniknie wszystko co zagraża krajowi w sposób dosłowny, ekonomiczny jak i ideologiczny to reszta to już kosmetyka. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

0 komentarze:

Prześlij komentarz