niedziela, 25 sierpnia 2013

Przepraszam za...

 Mamy ostatnio festiwal przepraszania, bicia się w nie swoje piersi. No, bo jak GW może przepraszać za Polaków i tu już nawet nie chodzi o przypisywanie tu komuś konkretnej narodowości, tylko z internacjonalizmem to się kleić nie może. W ten festiwal bicia się czyjeś piersi chętnie też się wpiszę;)

Z Gdańskiem mam co prawda, tyle wspólnego co Gugała z obiektywizmem, ale co mi tam...


Gazownia i jej kierownik lubią tak przepraszać, aż dziw, że jeszcze za to nie przeprosili, ale od czego mają mnie;)


Przy okazji chciałem też przeprosić za Halickiego, który zaatakował się sam rękami rumuńskich kiboli, czy jakoś tak.

4 komentarze:

 1. Jak Palikot nazwał śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego chamem, to można było się dowiedzieć, że to przecież nie jest obraźliwe, tylko co najwyżej dowcipne, bo przecież Palikot to "nowa klasa polityczna", jak to powiedział przecież o nim nikt inny, tylko sam Donald T.

  Dzisiaj okazuje się, że to najbardziej kurewskie określenie w całej Polsce.

  Pozostaje czekać jak Adam Michnik uzna, że swojego brata - Stefana - stalinowskiego oprawcę, będzie chciał pochować na cmentarzu na Powązkach. W związku z tym również chciałbym przeprosić za to, że nigdy się na to nie zgodzę. Skoro przebieranie się za motyla i zaczepianie ludzi na procesji Bożego Ciała, to zabawny hepening, to pozwolę sobie na równie zabawną i spontaniczną akcję podczas takiego pogrzebu, jeśli oczywiście do niego dojdzie...

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pomysł na ivent jak najbardziej tylko mi się wydaje, że ten skurwol na taką ewentualność byłby przygotowany i jeśli działoby się to dzisiaj to pewnie donek załatwiłby mu ochronę BOR, bo przecie o bohaterów trzeba dbać.

   pozdro

   Usuń
  2. A widzisz. Nie pomyślałem o tym całym BORze. Mimo wszystko będzie trzeba coś zorganizować, żeby nie dopuścić do takiego skandalu.

   Swoją drogą to nie wiem czy wiesz, ale dzisiaj warszawscy radni z PO i SLD zagłosowali, że nie chcą pomnika Rotmistrza Witolda Pileckiego w miejscu, gdzie stoi pomnik "Czterech Śpiących". Wolą oni czcić gwałcicieli polskich kobiet, złodziei i morderców polskich patriotów z bestialskiej Armii Czerwonej. Nawet nie wiesz jak mnie to wkurwiło. Teraz tylko napisać list do Putina z przeprosinami, że ktoś wpadł na taki pomysł, bo głosowanie było nie lada skandalem i obrazą dla Ruskich!

   Pozdrawiam

   Usuń
  3. dla mnie to też jest niezrozumiałe. albo sami ruscy w warszawie siedzą, albo im się Pilecki z PiSem skojarzył. innego wyjścia nie ma.

   pozdro

   Usuń