czwartek, 29 sierpnia 2013

Donald się cyka

 Czyżby kwestia HGW już się rozwiązała? Niekoniecznie chodzi mi o pozytywne rozwiązanie dla partii rządzącej.

Pierwsza rzecz jaka przeszła mi przez głowę gdy usłyszałem, że w razie odwołania HGW donek zrobi z niej komisarza, to że są to jakieś jaja. Do tego stopnia było to dla mnie niewiarygodne, że dopiero za trzecim razem uwierzyłem. Najpierw myślałem, że bekę z donka robi sobie Ziemkiewicz na spółę z Goćkiem potem, że Matka Kurka, ale wiadomo TVN jak pisze takie coś, to musi być coś na rzeczy.

Druga myśl była taka, że donka już do reszty poje*ało. Tak sobie pomyślałem, że płemiełowi przyszło do głowy pogrywać ze społeczeństwem jak z Kaczorem. Doskonale kojarzycie ten schemat. Szturchamy, plujemy w twarz, kopiemy po kostkach a jak Kaczor odpowie to włączamy kamerę i pokazujemy jaki to agresywny typ.
Niechybnie po prowadzeniu w życie tego pomysłu została by wygenerowana taka ilość wkurwu, że Tusk musiałby podkulić ogon jak w sprawie acta. Komu by pokazywał te materiały z zdenerwowania obywateli? Nie wiem, więc postawienie mieszkańców Warszawy w roli Kaczyńskiego jest bezsensowne.
Nawet te lamenty Żakowskiego po całej sprawie, że to "PiS zmarnował pieniądze" na referendum, bo jest jak było, nie poróżniłoby Polaków.

Słowa tonącego premiera pokazują jeszcze jedną rzecz. Donek już wie, że Hanka zostanie odwołana i już kombinuje jak przyspawać swoich o stołka.
 5 komentarzy:

 1. Sprawdź dzisiejszy wpis Donalda T. na twitterze jakoś sprzed mniej więcej dwóch godzin :) gość ewidentnie jest zesrany :)

  Dłuższy komentarz dam po meczu Śląska :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj o 20:10 Donald T. napisał na twitterze:

  "Jestem przekonany, że stolicą rządzić będzie wybrana przez warszawiaków Pani Prezydent, a nie komisarz. Nie szukam więc kandydatów."

  Pewnie dostał informację od pijarowców, że tak debilna zagrywka nie spodoba się nawet najbardziej zagorzałym lemingom (no może z wyjątkiem Lisów, Kuźniarów i im podobnych), dlatego taka zmiana zdania :) teraz czekać na kolejne oświadczenie i wypisz, wymaluj będziemy mieć powtórkę z ACTA.

  Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Coś analogicznego miało miejsce w ubiegłym roku w Bytomiu, tyle że tam komisarzem została wiceprezydent z PO, ale trzeba pamiętać, że miało to miejsce po małej aferce jaka miała miejsce po pierwszej nominacji Donalda T., a jako pierwszy był nominowany oczywiście odwołany prezydent miasta.
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/30867-jak-widac-demokracja-demokracja-glosowanie-glosowaniem-a-wladza-musi-byc-w-rekach-platformy-przypadek-bytomski

  PS. W mojej ocenie referendum powinno zostać unieważnione, ponieważ trzeba oprócz HGW odwołać również całą radę miasta, między innymi za czczenie radzieckich gwałcicieli i morderców oraz plucie w twarz polskim bohaterom o czym pisałem wczoraj.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A niech prowokują pajace jeszcze bardziej to jeszcze z większym hukiem wylecą i nawet żadne pianie o faszyzmie przez zjebów jak kuźniar czy olejnik niewiele da.

   Trochę długi ten tłit moim zdaniem powinien zaczynać się raczej wierzę, że... a nie jestem przekonany, że... no chyba, że tu jakaś kolejna fobia donka;)

   pozdro

   Usuń
  2. Ja mam za to nadzieję, że jego przekonanie nie ma nic wspólnego z hasłem "Nie ważne, kto głosuje. Ważne, kto liczy głosy".

   Pozdrawiam

   Usuń
  3. to faktycznie sprawia, że może być przekonany;)

   Ale jedna rzecz cieszy nasz rudy lisek traci węch społeczny.

   Pozdro

   Usuń