niedziela, 1 lipca 2012

Urodziny bloga

Tak moi kochani, Teoria Życia jest już z Wami od trzech lat. W tekście znajdą się podsumowania, podziękowania i pewne założenia.

Co prawda urodziny były 28 czerwca,  ale dopiero teraz znalazłem chwilkę wolnego czasu. W te trzy lata napisaliśmy włącznie z tym 243 posty, czyli dość dużo. Raczej tego tempa nie będziemy utrzymywać. Zakładamy pisać około 60-70 postów rocznie.
Blog ten zmieniał się bardzo przez ten okres i zmieniać się będzie nadal.
W tym roku zmieniliśmy szablon bloga, dodaliśmy rssa z wPolityce. Bloga podzieliliśmy na zakładki. Wrzucamy regularnie foto i obrazki. Prężnie rozwija się też Teoria życia. tv

W przyszłości prawdopodobnie przesiądziemy się z blipa na facebooka. Wygląd bloga również będzie się zmieniał i najprawdopodobniej będzie przypominał bardziej portal niż bloga.
Niedługo powinniśmy opublikować regulamin komentowania, bo widzę, że jest w związku z tym wiele zamieszania. Generalnie będziemy podchodzić do komentatorów w przyszłości liberalniej, tym niemniej takich debili jak nightwatch będziemy zwalczać bezwzględnie.

Na koniec podziękowania. Podziękować w tym miejscu chciałbym: Tomaszowi "Geologowi", "Piotrowi34" i "Gościowi codziennemu" za czas poświęcony na czytanie i komentowanie pisanych przeze mnie notek. Szczególne podziękowania należą się Hansowi Klosowi, który to odpowiedzialny jest za spory kawałek ruchu sieciowego na tym blogu. Jeszcze raz Wam dziękuje i przepraszam wszystkich tych, których niesłusznie w podziękowaniach pominąłem.

Sobie i z resztą Wam chciałbym życzyć, żeby następny mały jubileusz obchodzili z ulgą wywołaną faktem braku obowiązku oglądania pewnej rudej mordy na publicznym urzędzie.

6 komentarzy:

 1. Czytuję Twojego bloga jakoś od roku i przyznaję, że wszystkie wprowadzane zmiany i urozmaicenia wychodzą tylko na lepsze. Zajebiste logo i tło, świetne filmiki i obrazki oraz najważniejsze - trzeźwe i bardzo dobre spojrzenie na świat, społeczeństwo i politykę. Wszystkiego dobrego i oby tak dalej :-)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dziękuje za dobre słowo, ale wiem, że blog musi się jeszcze poprawić, bo nie wszystkie notki utrzymują poziom taki jaki bym chciał. Loga nie będę zmieniał, bo bardzo mi się podoba, ale z tłem będę myślał coś zrobić. No i oczywiście jestem otwarty na wszelakie sugestie dotyczące bloga. pozdro.

   Usuń
 2. Warto czytac to sie czyta-i tyle.

  Piotr34

  OdpowiedzUsuń
 3. gość codzienny2 lip 2012, 09:07:00

  I tak 3maj! Przy okazji dzięki za wyróżnienie. Będę tu nadal zaglądał.

  OdpowiedzUsuń